Apie Hurgadą

Mėgstantiems keliauti būtina išnaršyti visą Europą. Bet tikriems turistams nevalia aplenkti visų mylimo ir karšta atmosfera pasižyminčio Egipto! Hurgada – faraonų šalies miestas, kuriam būdingas visiškai kitoks klimatas. Jus stebins Hurgados išskirtinis kraštovaizdis, žmonių kultūra ir tradicijos. Šiame kurorte kiekvienas turistas ras ne tik šilumos oazę, bet ir skirtingų laiko praleidimo būdų.

Įdomus istorinis faktas, kad XX amžiaus pradžioje Hurgada buvo tiesiog paprastas žvejų kaimelis. Jis vėliau virto Egipto turizmo centru, kuriuo išliko iki šiol. Jeigu planuojate atostogas, tai šis miestas kaip tik jums. Čia jūsų laukia net 20 km balto smėlio paplūdimių, daugybė restoranų ir naktinių klubų. Norintiems poilsį suderinti su naudingu laiko praleidimu siūlomos ekskursijos po Hurgadą, įvairūs muziejai ir kiti lankytini objektai. Neabejokite, įsigyti lėktuvo bilietus į šį miestą tikrai verta, nes nuotykiai ir stulbinantys atostogų prisiminimai garantuoti!

Hurgada – didžiausias kurortas Egipte, turintis daugiau negu 100 įvairių viešbučių, kiekvienais metais sulaukiantis daugiau negu dviejų šimtų tūkstančių lankytojų. Turistus čia vilioja dideli balto smėlio paplūdimiai, puikios galimybės nardyti, šiltas oras bei jūra, visada tinkanti maudytis. Čia populiarios ir kitos vandens pramogos: nuo plaukiojimo burlentėmis iki įmantrių vandens parkų. Hurgadoje jų yra net keturi, todėl pasirinkimo čia tikrai netrūksta!

Egipto pažiba Hurgada – modernus miestas, kuriame rasite pačių įvairiausių pramogų. Nuolat šurmuliuojančios miesto gatvės trykšta energija. Taigi praleisti vakarą Hurgadoje jaukiame bare ar egzotiškame restorane – visada puiki idėja. Šiame mieste esantis restoranų pasirinkimas nudžiugins net ir išrankiausius lankytojus. Kurorto svečiams, negalintiems gyventi be parduotuvių, tikrai nepritrūks prekybos ir pramogų centrų. Hurgadoje architektūrine ar kultūrine prasme yra mažiau veiklų, tačiau tam galima aplankyti netoliese esančias vietas, pavyzdžiui, užsisakyti dienos kelionę į Kairą ir pamatyti didingąsias piramides ir senovines šventyklas. Na, o Hurgadoje verta apsilankyti Didžiajame Hurgados akvariume (angl. Hurghada Grand Aquarium) ar įspūdingoje El Mina Masjid mečetėje.

Tad kam atidėlioti? Hurgada šiltai priima kiekvieną pasisvečiuoti atvykusį lankytoją. Apsilankykite ir pasinerkite į atostogų nuotykius ir jūs!