Lėktuvų bilietai į Hurgadą

Hurgada – išskirtinis miestas, kurio vaizdą kiekvienas nusipiešia savaip. Bet bendras įspūdis toks pat – šiluma ir ramios atostogos. Vieni šį miestą įsivaizduoja kupiną netikėtų nuotykių, pramogų ir naktinio gyvenimo. Kiti Hurgados kasdienybę sieja su filmuose matytais vaizdais, kai smėlėtus krantus skalauja šiltos bangos, o ore skamba nenutylantys balsai, juokas ir rami muzika.

Jeigu negalite gyventi be saulės, šilto oro ir paplūdimių, norite įsiamžinti prie garsiausių piramidžių, tai suskubkite pasirūpinti lėktuvų bilietais. Juos rekomenduojama pirkti likus bent penkiems mėnesiams iki skrydžio. Tik taip sutaupysite lėšų, kurias galėsite skirti pramogoms Hurgados kurorte.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina bilietų pirkti ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai. Sutaupyti padės ir tinkamas kelionės planavimas: kuo anksčiau pirksite bilietus, tuo mažiau mokėsite už bilietus.

Norintiems įsigyti bilietą ne tik į Hurgadą, bet ir grįžti atgal į Lietuvą aplinkybės dar parankesnės. Egiptą galite pasiekti iš dviejų miestų – Vilniaus bei Rygos. Bet kuriuo iš šių atveju (tiek keliaujant iš Latvijos, tiek Lietuvos) kelionė užtruks. Skrydžiai iš Vilniaus į Hurgadą vykdomi tik su persėdimu. Bet Ryga siūlo tiesioginius skrydžius, tad tik reikėtų pasirūpinti transportu iki kaimyninės šalies.

Tarptautinis Hurgados oro uostas įsikūręs vos už 5 kilometrų nuo El Dahar, vieno iš Hurgados rajonų. Vadinasi, kelionė iki viešbučio ilgai netruks. Tačiau įsigiję lėktuvo bilietus nepamirškite pasirūpinti ir transportu iki Hurgados, kad nereikėtų sukti galvos atskridus. Geriausias ir paprasčiausias pasirinkimas – kelionė autobusu. Verta prisiminti ir išsikeisti šiek tiek pinigų – Egipto nacionalinė valiuta yra Egipto svaras (EGP). Vienas euras yra maždaug lygus 20 Egipto svarų.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip du kart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!