Pigios kelionės į Hurgadą

Daugybė skrydžių bendrovių suteikia puikias galimybes aplankyti Hurgadą ir pasigrožėti išskirtiniu jos gamtos grožiu. Atidžiai stebint kelionių pasiūlymus, bilietų kainos gali būti prieinamos visiems.

Hurgada – ne tik vienas iš lankomiausių Egipto kurortų, bet ir miestas, turintis daugybę įdomių muziejų, kultūrinių objektų ir nemokamų lankytinų vietų. Nemokamos lankytinos vietos – tai puiki galimybė norintiems turėti mažas kelionės išlaidas.

Keliaujant į naują miestą, svarbu pasirūpinti svarbiausiu kelionės elementu – lėktuvų bilietais. Reikia pasirūpinti ne tik jais, bet ir pasidomėti lankytinų vietų sąrašu bei pasirūpinti svarbiausiais daiktais lagamine. Šiuo atveju jūsų lagamine turi būti: kremas nuo saulės, kepurė, fotoaparatas.

Kodėl verta suplanuoti kelionę į Hurgadą? Be abejo, pirma reikia paminėti nuostabius balto smėlio paplūdimius bei patogius viešbučius, idealiai tinkančius poilsiui. Čia kaip niekur kitur rasite daugybę išskirtinių bei aktyvių pramogų. Leiskitės į kelionę keturračiais po kerinčią Sacharos dykumą. Išgerkite arbatos su dykumoje gyvenančiais beduinais. Aplankykite oazes ant kupranugario nugaros bei apžiūrėkite pasakiškus koralų rifus. Galima rasti ir už nedidelę kainą siūlomus pasiplaukiojimus laivu po Raudonąją jūrą. Visai netoli Nilo slėnio įsikūrusi Hurgada puikiai tinka dienos kelionėms į aplinkines vietas. Aplankykite nuostabų faraonų miestą Luksorą. Nuvažiuokite iki piramidėmis garsėjančio Kairo ar apžiūrėkite Dendera šventyklos kompleksą Qena mieste. Dėl pramogų garsėja ir milijonierių miestu vadinamas El Gouna. Ji žada nuostabius vaizdus, Veneciją primenančius kanalus bei nebrangią keturračių nuomą.

Egipto turizmo centre sutaupyti galima ir žinant, ko tikėtis. Hurgadoje, kaip ir daugumoje kitų Egipto miestų, populiaru derėtis. Jeigu norite mažesnių kainų, apsilankykite parduotuvėse, kuriose nustatytos fiksuotos kainos ir nesiderama. Bet jeigu jūs mokėsite tinkamai derėtis, galėsite turgavietėse ir prekybvietėse matomas kainas sumažinti net kelis kartus. Taip pat derėtų būti atsargiems važiuojant taksi: verta iš anksto su vairuotoju susitarti dėl kainos.

Neatidėliokite savo svajonių aplankyti svetingos Hurgados vien todėl, kad tai nėra pats pigiausias kelionių tikslas. Kaip ir daug kur kitur, Hurgadoje galima sutaupyti ir suplanuoti kelionę taip, kad ji per daug nesuplonintų piniginės. Tad nedelskite ir įsigykite lėktuvo bilietus į Hurgadą – padovanokite sau tikras svajonių atostogas!