Hurgados oro uostas

Hurgada – vienas geriausių Egipto kurortinių miestų, į kurį atvyksta tūkstančiai keliautojų ištisus metus. Palankios oro sąlygos ir nuostabus atostogų laikas čia keliautojus verčia jaustis pasakiškai – nuostabūs paplūdimiai, daugybė lankytinų vietų, nepakartojamas laikas ir geros nuotaikos pasitiks jus Hurgadoje. Tai turistų, poilsinių kelionių mėgėjų mylimas Egipto miestas, kuriam šiltų jausmų negaili nė vienas atvykęs Hurgados svečias.

Daug informacijos apie atostogas Hurgadoje galima rasti internete, bet geriausias būdas pažinti šį kraštą – nuvykti pačiam! Keliaukite į Hurgadą drauge su savo šeima ir draugais, mat savo atostogas čia susikurti galės kiekvienas keliautojas. Hurgadoje gausybė lankytinų vietų, žymių objektų, restoranų ir barų, o kur tie geltono smėlio paplūdimiai su nepakartojamu vaizdu į jūrą? Romantikos gerbėjai čia aiktelės pamatę pastelinėmis saulėlydžio spalvomis numargintą dangų. Hurgada laukia kiekvieno trokštančio pajausti poilsio ir ramybės laiką!

Hurgados oro uostas

Vienas geriausių Egipto kurortinių miestų turi ir savo oro uostą. Hurgados oro uostas nuo miesto centro nutolęs vos 5 km atstumu, todėl jį pasiekti bus lengva ir automobiliu ir viešuoju transportu.

Hurgados tarptautinis oro uostas yra antras pagal užimtumą ir keleivių aptarnavimą po Kairo tarptautinio oro uosto Egipte, tad aptarnaujančiuoju personalu ir oro uosto kokybe galite pasitikėti. Tūkstančiai keliautojų, norinčių puikiai praleisti atostogas Hurgadoje atskrenda į šį oro uostą. Tai taip pat vienas iš tų oro uostų, kurį aplanko keliautojai, skrendantys su persėdimu.

Hurgados oro uostas tvarkingas, švarus ir patogus norintiems atvykti į Hurgados miestą. Jei reikėtų Hurgados oro uoste praleisti daugiau laiko, nesijaudinkite. Jame veiklos netrūks – čia gausu kavinių, restoranų ir parduotuvių, kuriose lauktuvėmis apsirūpinti galės kiekvienas grįžtantis namo. Pigūs skrydžiai į Hurgadą – galbūt tai jūsų šansas pailsėti?